Krótki kurs szpiegowania

Czy „sprawa Nowaka” to pretekst do inwigilacji sztabu Trzaskowskiego?

Co było pierwsze: „nadzór” nad Nowakiem z powodów politycznych, czy ustalenia służb ukraińskich o podejrzeniach korupcyjnych? W sprawie Nowaka nic się nie zgadza. Kiedy, kto i dlaczego zaczął zbierać dowody na Polaków. Służby ukraińskie uwikłane w rozgrywki polityczne. Czy CBA szukające haków wszędzie gdzie się da. A co najważniejsze, czy śledztwo w sprawie korupcji i zorganizowanej grupy przestępczej, było pretekstem do inwigilacji sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego.

Podobno prokuratura wszczęła postępowanie karne w listopadzie 2019 roku. Dlaczego więc czynności operacyjno-rozponawcze, dotyczące podejrzeń wobec byłego polskiego ministra, skończyły się miesiąc wcześniej? Czy prawdą jest, że zostały przerwane na okres kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego. Czy wręcz przeciwnie, posłużyły jako pretekst do inwigilacji całego sztabu. Służby nie dają jasnej odpowiedzi. Zaprzeczają, ale całkowicie nieprzekonywująco.

Piotr Niemczyk o aferze Nowaka czy CBA?

Piotr Niemczyk i Andrzej Zimowski,Spotkanie spontaniczne i decyzja o przekazaniu Państwu kilku opinii specjalisty o wydarzeniach związanych z pracą służb specjalnych pod rządami PiS. Dziękujemy, za udział w naszym programie obywatelskim!Za wymierne wsparcie jesteśmy wdzięczni.Jeśli chętnie oglądasz, proszę dorzuć się do kosztówhttps://zrzutka.pl/ckved6

Opublikowany przez Video-KOD Sobota, 25 lipca 2020

Ostatnia modyfikacja: Lipiec 25, 2020